7

لیزر موهای زائد در پاسداران تهران

لیزر موهای زائد در پاسداران تهران بحثی است که امروز در این محتوا در مورد آن صحبت می‌کنیم. موهای زائدی که در نقاط مختلفی از بدن مانند زیر چانه یا دور ناف و زیر بغل پدیدار می‌شوند همیشه مسئله ساز هستند. از دیرباز انسان برای رفع این موهای زائد راه‌های مختلفی از جمله نوره، تیغ، ژیلت، کرم موبر و غیره را به کاربرده‌اند. امروز روش‌های مدرنی جایگزین این موارد شده‌اند. لیزر یکی از روش‌هایی است که بی‌بازگشت است. نورهای نامرعی که از دستگاه لیزر برروی پوست می‌تابد، رنگ دانه‌ها را نشانه می‌رود و کم کم فولیکول مو را از بین می‌برد. مسئله مهمی که وجود دارد انتخاب مکان مناسب برای لیزر کردن است. کلینیک‌های زیبایی فراوانی در سطح شهر فعالیت دارند؛ اما در هنگام انتخاب این کلینیک‌ها باید به چند مورد مهم دقت نمود. زیرا ممکن است براثر انتخاب نادرست دچار مشکل شوید.

نکات مهم در انتخاب کلینیک زیبایی برای لیزر مو

همواره موهای زائد بر روی زیبایی فرد تاثیر بدی می‌گذارد؛ از این رو به روش‌های مختلفی رو می‌آورد. لیزر موهای زائد در میان دیگر موارد برتری دارد؛ زیرا برگشت پذیری ندارد. در انتخاب کلینیک یا سالن به این چند نکته مهم دقت کنید. لازم به ذکر است که کلینیک زیبایی آیشن در پاسداران این ویژگی‌ها را در خود تقویت کرده و تمامی مشتریانی که به این مرکز مراجعه می‌کنند؛ رضایت خاطر از خدمات گرفته شده دارند. از نکات مهم انتخاب کلینیک جهت موهای زائد در پاسداران عبارتند از:

1.تضمین در کیفیت

بارها شاهد این موضوع در اطراف‌مان بوده‌ایم که بر اثر لیزر دچار سوختگی یا تاول شده‌اند. این موضوع برای هر فردی ممکن است پیش بیاید، اگر نتواند به درستی یک مرکز را انتخاب کند. لیزر موهای زائد در پاسداران تهران به صورت تضمینی انجام می‌شود. تاکنون هیچ فردی در این محل شاهد چنین عارضه‌هایی بعد از لیزر شدن نداشته است. اصل مهم در این کار، بالا بردن کیفیت و تضمین در انجام کار است. زیبایی فرد یک سرمایه است و نباید با ندانم کاری آن را به خطر بیندازد. همه افراد می توانند به کلینیک زیبایی آیشن مراجعه کنند و کار را به صورت تضمینی دریافت نمایند.

2.تخصص

لیزر کردن مو و استفاده از دستگاه یک کار تخصصی به‌شمار می‌رود. در این میان افرادی هستند که بدون تجربه کاری و دانش لازم اقدام به این کار می‌کنند. بنابراین سعی کنید در انتخاب مکان دقت کنید و حتما به کلینیک مراجعه نمایید. مراقبت‌های پوستی قبل و بعد از عمل وجود دارد که باید فرد متخصص تمامی این موارد را برای مراجعین بیان کند و نسبت به این افراد تعهد داشته باشد. در کلینیک آیشن این اعتماد و تعهد نسبت به مراجعین به خوبی ملموس است.

3.مشاوره رایگان

مشاوره ابتدایی‌ترین کاری است که در هنگام لیزر موهای زائد در پاسداران تهران انجام می‌شود. آگاهی دادن به فردی که مراجعه می‌کند به روند کاری اثر مثبتی می‌گذارد. این مشاوره به صورت تلفنی یا حضوری می‌تواند تمامی موارد مهم را به فرد ارائه دهد. مشاور در مورد وضعیت افراد و میزان نیاز به لیزر را برای آنان شرح می‌دهند.

در آیشن بخوانید: مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

8

لیزر موهای زائد در پاسداران تهران در چند جلسه انجام می‌شود؟

هر فردی دارای سیستم بدنی و آناتومی متفاوتی با دیگران است. برخی به صورت ذاتی پرمو هستند و برخی کم مو هستند. بنابراین نمی‌توان به طور واضح گفت که در چند جلسه موهای زائد به صورت کامل از بین می‌رود. در کلینیک زیبایی آیشن بعد از بررسی به مشتری بیان می‌شود که در چند جلسه لیزر انجام می‌شود. معمولا در جلسات اول لیزر، موی زائد ضعیف می‌شود اما هنوز رشد خود را دارد. بعد از طی چند جلسه این مو کم کم فاقد رشد خواهد شد. در نهایت دیگر شاهد مو در این اعضای بدن نخواهید بود. لیزر موهای زائد در پاسداران تهران به صورت تخصصی و طی جلسات متعدد صورت می‌گیرد تا به نتیجه دلخواه خود برسید. پس نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

قیمت لیزر مو در کلینیک زیبایی آیشن چقدر است؟

قیمت لیزر موهای زائد در پاسدارن تهران نیز بعد از بررسی‌های به عمل آمده به فرد اعلام می‌شود. بستگی به نوع ضخامت یا نازکی مو و یا نوع پوستی که هر فرد دارد و میزان جلساتی که نیاز دارد این قیمت معین می‌شود. البته این یک پروژه درمانی مدت دار است که فرد باید با حوصله آن را دنبال کند. در این کلینیک حمایت از مراجعین اهمیت بالایی دارد و در پی این موضوع برای جلسات مختلف به مشتریان اطلاع می‌دهند. نوبت دهی برای آنان را به صورت آنلاین یا تلفنی انجام می‌دهند تا نیازی به مراجعه حضوری و صرف  هزینه رفت و آمد نباشد. مشتری به راحتی می‌تواند به صورت آنلاین نیز صورت حساب خود را پرداخت کند. این روش از بین بردن موهای زائد با قیمت بیشتری از روش‌های دیگر انجام می‌شود؛ اما میزان بازگشت این روش تقریبا صفر است. در روش‌های دیگر سریعا مو می‌روید و گاهی با افزایش دوبرابری مو همراه است.

9

مزیت لیزر موهای زائد در کلینیک آ‌یشن

لیزر موهای زائد در پاسداران تهران و کلینیک آیشن دارای مزیت‌های متنوعی است. مدیریت این مجموعه برای مشتریان خود، بهترین خدمات را ارائه می‌کند. قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه از مهمترین مزیت این مرکز نسبت به سایر مراکز موجود است. همچنین به دلیل به‌روز بودن دستگاه و ژل‌های باکیفیتی که به کار می‌رود بعد از لیزر درد و زخمی مشاهده نخواهید کرد. البته با توجه به نوع پوستی که دارید ممکن است کمی قرمزی ببینید که با کمی پماد از بین می‌رود و کاملا طبیعی است.محیطی آرام و لوکس برای آرامش فرد و در جهت ارائه خدمات بهتر برای همه فراهم شده است. ناگفته نماند که در کلینیک آیشن کم پشت شدن و از بین رفتن موهای زائد در چندین جلسه نخست مشخص می‌شود.

در آیشن بخوانید: لیزر مواهای زائد با ژل بهتر است یا بدون ژل

سخن نهایی برای لیزر موهای زائد در پاسداران تهران

لیزر موهای زائد در پاسداران تهران در چندین سال اخیر به اوج خود رسیده است. این روش درمانی و زیبایی از سال ۹۰ میلادی آغاز شد و امروز به این حجم بالا رسید. امروزه عموم مردم از این روش بیشترین استفاده را دارند. با از بین رفتن رنگ دانه‌های مو کم کم میزان رشد مو متوقف می‌شود. این موهای زائد بخشی از زیبایی انسان را به زیر سوال می‌برند. اگر شما نیز دوست دارید از شر موهای زائد خود خلاص شوید حتما به کلینیک زیبایی آیشن مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را ببینید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *