کلینیک زیبایی آیشن

ارائه‌دهنده خدمات لاغری موضعی

خانه لاغری موضعی

در چند سال اخیر توجه به زیبایی افزایش پیدا کرده است. زیبایی اندام نیز یکی از مسائل مهم و پر حاشیه‌ای است که با روش‌های مختلف انجام می‌گیرد. برای اولین بار یک پزشک فرانسوی برای این که گردش خون در بدن را بهبود دهد، از مزوتراپی استفاده کرد. در حال حاضر کاربردهای مزوتراپی تنها به همان روند گذشت محدود نمی‌شود بلکه بسیار بیشتر و فراتر از آن چیزی است که پزشک برای اولین بار آن را ابداع کرد. برای از بین بردن چروک، چربی‌های اضافه، لک و جوش و همچنین برای لاغر کردن بدن از این روش استفاده می‌شود. مزوتراپی لاغری موضعی دارای متقاضیان زیادی است. به همین دلیل این که مزایای این نوع از مزوتراپی چیست یا نواحی تحت درمان آن چیست، اهمیت پیدا کرده است. در ادامه در مورد این موارد صحبت خواهیم کرد.

مزوتراپی لاغری موضعی چیست؟

یکی از کم تهاجم‌ترین و جدیدترین تکنیک‌هایی که به منظور لاغر شدن بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد، مزوتراپی لاغری موضعی است. از این تکنیک به عنوان یک ‌جایگزین عالی برای لیپوساکشن استفاده می‌کنند چرا که همان تاثیراتی را در بدن ایجاد می‌نماید که لیپوساکشن به وجود خواهد آورد. این تکنیک کاهش وزن هم برای زنان و هم برای مردان مناسب است. مزوتراپی لاغری موضعی باعث می‌شود که مواد مفید و مورد نیاز بدن وارد بدن شود. به همین دلیل چربی سوزی در بدن افزایش یافته و وزن کمتر می‌شود. از این روش حتی برای درمان درد کمر نیز استفاده می‌شود‌. طبق تحقیقانی که بسیاری از پزشکان و محققان آن‌ها را انجام داده‌اند، مشخص شده است که مزوتراپی برای لاغری منجر به دست رفتن ۵ الی ۱۳ سانتی متر از چربی در منطقه تحت درمان می‌شود.

1 5

نواحی مزوتراپی لاغری

امروزه با توجه به ناحیه‌ای که قرار است چربی در آن از بین برود، مزوتراپی لاغری را به انواع مختلفی تقسیم می‌کنند‌. این نواحی عبارتند از:

1.مزوتراپی لاغری بازو

چربی‌هایی که در قسمت بازوی بدن تجمیع شده‌اند، به راحتی از بین نخواهند رفت. با رژیم‌های غذایی و استفاده از برنامه‌های غذایی و ورزش هم چیزی از حجم چربی بازوها کم نخواهد شد. به همین دلیل مزوتراپی لاغری موضعی بازو را یکی از بهترین روش‌ها برای از بین بردن چربی‌های این ناحیه می‌دانند. با استفاده از این روش بدون این که هیچ گونه درد و خونریزی در محل تحت درمان به وجود بیاید، بدن لاغر می‌شود. در واقع رسوبات و چربی‌های ذخیره شده‌ای که در این بخش وجود دارند با استفاده از تکنیک مزوتراپی از بین خواهند رفت.

2.مزوتراپی لاغری ران

یکی دیگر از اندام‌های بدن که همواره مستعد ذخیره چربی است، ران است. وجود چربی در این قسمت باعث می‌شود که ظاهر خوشایند پوست از بین برود و سلولیت به وجود بیاید.  قطعا افراد ورزش و سایر روش‌ها را برای از بین بردن چربی این ناحیه امتحان می‌کنند اما نتیجه خوبی نمی‌گیرند. اگر برای از بین بردن چربی ران از مزوتراپی لاغری موضعی استفاده شود، چربی‌ها کاملا از بین خواهند‌ رفت. با از بین رفتن چربی‌ها سلولیت محو شده و ظاهر پا بهتر خواهد شد.

3.مزوتراپی لاغری پهلو

در مواقعی ممکن است رژیم غذایی نادرست یا حتی ژنتیک منجر به ذخیره چربی در پهلو بشود‌. افزون بر آن که ذخیره چربی در این ناحیه باعث بد شدن فرم اندام می‌شود، می‌تواند در عملکرد یک فرد نیز اختلال ایجاد کند. به همین دلیل مزوتراپی را برای از بین بردن کلیه اختلالات این چنینی انتخاب کرده‌اند‌. به کمک این روش درمانی می‌توانید فرم پهلوها را بهتر کنید و در انجام امور روزانه خود نیز بهتر عمل کنید. در کنار این که اعتماد به نفستان هم افزایش پیدا خواهد کرد. در ضمن چربی‌ها مسبب ایجاد بیماری‌های دیگر در بدن نخواهند شد.

3.مزوتراپی لاغری شکم

یکی از آزار دهنده‌ترین چربی‌هایی که در بدن ذخیره می‌شوند، چربی‌های شکمی هستند. بسیاری از افراد با پیاده روی یا سخت گیری در امر غذا خوردن سعی در از بین بردن چربی‌های این ناحیه دارند. اما گاهی اوقات استفاده از این روش‌ها نتیجه چندان خوبی را در پی نخواهد داشت. به همین دلیل از مزوتراپی شکم استفاده می‌شود‌. با تزریق مواد کوکتل در مزوتراپی، کم کم چربی شکم آب شده و فرم شکم بهبود پیدا می‌کند. این روش هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها مناسب است.

4.مزوتراپی لاغری پاها

چربی‌های اضافی که در قسمت‌های مختلف پا جمع شده‌اند را می‌توان با استفاده از ترفند مزوتراپی از بین برد. مزوتراپی لاغری پا شامل مواد و محلول‌هایی است که پس از تزریق شدن به بدن، دیواره سلولی را تحت فشار قرار می‌دهند. به همین دلیل چربی‌ها کم کم منحل می‌شوند. با این روش می‌توان تمامی چربی‌های داخلی پا را که در کناره ماهیچه‌ها و عضلات قرار گرفته‌اند را از بین برد. در این صورت فرم بدن شما بهبود پیدا خواهد کرد.

5.مزوتراپی لاغری چانه

زیبایی چهره تا حد زیادی به زیبایی چانه یک فرد وابسته است. ذخیره چربی‌ها در این ناحیه باعث بر هم خوردن تعادل و تقارن چهره می‌شود. برای حل این مشکل می‌توانید از مواد مزوتراپی استفاده کنید. بدین صورت که این مواد را به چانه تزریق می‌کنید و چربی‌های آن را از بین می‌برید. در این صورت غبغب نیز برطرف خواهد شد و فرم چانه بهتر می‌شود. در روش لاغری موضعی چانه با مزوتراپی ماده درمانی وارد غدد لنفاوی بدن شده و چربی‌ها را ذوب می‌کند. به این فرآیند لیپولیز نیز گفته می‌شود.

6.مزوتراپی لاغری سلولیت

یکی از قطعی‌ترین روش‌ها برای از بین بردن سلولیت در پا، مزوتراپی است. با استفاده از روش لاغری موضعی مزوتراپی می‌توان تمامی آنزیم‌ها و ویتامین‌هایی که مورد نیاز پوست هستند را به پوست تزریق کرد. سپس با تاثیر گذاری مواد مزوتراپی در پوست این عارضه درمان می‌شود. در واقع طی فرایند مزوتراپی سلولیت پا می‌توان پوست را سفت و شفاف کرده و اضافه‌های چربی در پوست را از بین برد. مزوتراپی لاغری موضعی یک روش بی نظیر و صد در صد تضمینی برای از بین بردن ایرادات ناشی از چربی در سایر نقاط بدن نیز هست.

7.مزوتراپی لاغری صورت

اعتماد به نفس خیلی از افراد به دلیل این که چربی در صورت آن‌ها ذخیره شده است، از دست می‌رود.‌ برخی نیز روش‌های مختلف را تجربه می‌کنند اما نتیجه‌ای نمی‌گیرند. یکی از روش‌های تضمین شده‌ای که منجر به بهبود فرم صورت می‌شود، مزوتراپی است. در این روش موادی وارد چهره می‌شوند که چربی‌ها را به طور کامل از بین می‌برند. این چربی‌ها جذب خون شده و به شکل مواد زائد از بدن خارج خواهند شد. پس بدون این که هزینه‌های زیادی را صرف سایر روش‌ها و جراحی‌های درمان چربی صورت کنید، می‌توانید مزوتراپی لاغری موضعی را انتخاب نمایید.

2 5

مزایای مزوتراپی لاغری موضعی چیست؟

در بسیاری از موارد می‌توان به جای انجام جراحی‌های سختی مثل لیپوساکشن، از مزوتراپی استفاده کرد. این روش باعث شده است که متقاضیان از مزایای بسیاری بهره مند شوند. برای مثال افرادی که لیپوساکشن را انجام می‌دهند، باید حدود دو هفته در خانه استراحت کنند. این در حالی است که با انجام مزوتراپی لاغری موضعی نیازی به استراحت چندانی نخواهید داشت. از طرف دیگر باید بسیار مراقب بدن خود باشید تا نتایج خوبی را از لیپوساکشن بگیرید. در حالی که با انجام مزوتراپی دیگر هیچ دغدغه و نگرانی از هیچ بابت نخواهید داشت. مزایای دیگری که در پی استفاده کردن از روش مزوتراپی برای لاغری به دست می‌آیند، در ادامه ذکر شده‌اند:

 • این روش یک روش کم تهاجم است که در آن خبری از جراحی، پانسمان و زخم نیست. به همین دلیل دوره نقاهت کوتاه مدتی هم برای آن در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید چند ساعت پس از مزوتراپی به انجام کارهای روزمره خود بپردازید.
 • زمان درمان در این روش کوتاه است. در کل بین ۲۰ تا ۵۰ دقیقه زمان نیاز است تا بدن در این روش درمان گردد.
 • سلولیت بدن عارضه‌ای نیست که به همین راحتی‌ها درمان شود. اما مزوتراپی تمامی مشکلات مربوط به عدم برطرف شدن این عارضه را از میان برداشته است. به کمک این روش شما قادر خواهید بود که بافت‌های اضافی بدن را تجزیه کنید و تمامی عارضه‌های پوستی ناشی از چاقی را از بین ببرید.
 • با استفاده از این روش لاغری موضعی می‌توانید جریان خون را در ناحیه تحت درمان بهبود ببخشید. در نهایت عملکرد طبیعی بافت‌های مختلف بدن حفظ شده و زیبایی اندام‌ها صورت می‌گیرد.

عوارض مزوتراپی لاغری چیست؟

لاغری موضعی با استفاده از مزوتراپی اگرچه دارای مزایای زیادی است اما عوارضی را نیز با خود به همراه دارد. این روش در مقایسه با سایر روش‌های لاغری بهتر و کم خطرتر است اما چنین نیست که هیچ عارضه‌ای را به وجود نیاورد. برخی از عوارضی که در دی مزوتراپی پدید می‌آیند، عبارتند از:

 • حالت تهوع
 • کبودی
 • به وجود آمدن عفونت و زخم شدن بدن
 • خارش، تورم و التهاب در نواحی تحت درمان
 • به وجود آمدن برآمدگی‌های غیر طبیعی در محل درمان
 • حساسیت به مواد مزوتراپی و قرمز شدن پوست

البته این عوارض ماندگاری ندارند و همگی پس از مدتی از بین خواهند رفت‌. چنانچه از زمان مزوتراپی برای لاغری موضعی وقت زیادی گذشته است؛ اما همچنان عوارض مشهود هستند، باید این را با پزشک در میان گذاشت. در کل جای نگرانی نیست چرا که مزوتراپی برای اکثر افراد مناسب و بدون خطر است.

3 5

مراقبت‌های بعد از مزوتراپی لاغری

معمولا افراد به مراقبت‌های بعد از مزوتراپی لاغری موضعی توجهی ندارند. برای این که نتایج بهتری از روند درمان حاصل شود و ماندگاری درمان بهبود یابد، باید به این نکات مراقبتی توجه داشت. معمولا پزشکان این نکات را در اختیار بیماران قرار می‌دهند. اما بهتر است خود بیمار نیز اطلاعات کافی در مورد آن‌ها را کسب کند.

 1. ماساژ دادن یا حرکت دادن نواحی درمان شده تا چند روز پس از مزوتراپی منع شده است. البته در مواردی که خود پزشک توصیه به ماساژ دادن کرده باشد، این مشکلی به وجود نخواهد آورد.
 2. تا ۲۴ ساعت بعد از این که روند درمان را پشت سر گذاشتید، ورزش نکنید. ورزش کردن باعث تعریق بدن می‌شود. عرق کردن بدن نیز ممکن است منجر به خروج محلول مزوتراپی از بدن شود. پس ورزش کردن تا زمانی که محلول در بافت پوست نفوذ کند، ممنوعیت دارد.
 3. اشعه‌های خورشید مهم‌ترین عواملی هستند که سبب کاهش اثرات این روش درمان خواهند شد. برای این که این اتفاق نیفتد، نباید تا ۷۲ ساعت در معرض نور خورشید قرار بگیرید. اگر مجبور به بیرون رفتن هستید، ناحیه تحت درمان را با لباسی مناسب بپوشانید.
 4. اگر بدن شما متورم شده است، با استفاده از کمپرس یخ می‌توانید این تورم را کاهش دهید. همچنین از مصرف نمک یا الکل به مقدار زیاد خودداری کنید تا عارضه‌ای متوجه شما نشود.
 5. برای این که درد و ناراحتی پس از مزوتراپی لاغری موضعی به حداقل برسد، باید از داروهای تجویز شده از سوی پزشک استفاده کنید. این داروها را سر وقت بخورید تا اثر گذاری آن‌ها افزایش یابد.
 6. تا چند روز پس از مزوتراپی لاغری بهتر است سرتان را بالاتر از بدن قرار دهید و به صورت سر بالا بخوابید.

برای لاغری موضعی در یک ناحیه از بدن به چند جلسه مزوتراپی نیاز است؟

تعداد جلسات درمان لاغری با استفاده از روش مزوتراپی هم ثابت نیست. شرایط درمان سبب تعیین تعداد جلسات خواهد شد. در برخی از موارد با توجه به بالا بودن حجم چربی در بدن بین ۶ تا ۱۰ جلسه مزوتراپی نیاز است. در برخی موارد نیز ممکن است بیماران بین ۳ تا ۱۵ جلسه تحت درمان قرار بگیرند. اگر حجم چربی‌های بدن شما بسیار زیاد است و اگر تعداد نواحی که قرار است درمان شوند زیاد است، باید جلسات بیشتری طی شوند.

هزینه مزوتراپی لاغری چیست؟

بسیاری از افراد قبل از این که مزوتراپی را انجام دهند، به هزینه‌های آن توجه می‌کنند. هزینه این فرآیند مانند انجام جراحی لاغری بالا نیست. البته یک مقدار ثابت برای این روش درمان در نظر گرفته نشده است بلکه مجموعه‌ای از عوامل منجر به تعیین هزینه‌های کامل در این روش می‌شوند. عواملی همچون نوع ناحیه درمان، وسعت این ناحیه، مواد تزریقی و تعداد تزریقات، دستمزد پزشک و هزینه‌های کلینیک هستند که هزینه‌های کلی را تعیین می‌کنند. پزشکی که شما انتخاب کرده‌اید ابتدا شما را معاینه می‌کند. سپس در مورد تعداد جلسات درمانی و هزینه‌های آن شما را راهنمایی می‌کند. در هر صورت اگر دوست دارید که اندامی زیاد داشته باشید و هزینه‌های کمی را صرف کنید، بهتر است مزوتراپی لاغری موضعی را انتخاب نمایید.

4 5

مزوتراپی چگونه باعث لاغری می‌شود؟

مزوتراپی نوعی از روش‌های درمان تزریقی به شمار می‌آید که در آن دارو وارد بافت چربی می‌شود. ترکیبی از داروهای مختلف مثل نووکائین، آمینوفیلین، عصاره‌های گیاهی، ویتامین‌ها وارد پوست شده و چربی سوزی در پوست را افزایش می‌دهند. ‌تمامی این موادی که در کوکتل مزوتراپی قرار می‌گیرند، از سوی سازمان غذا و بهداشت تایید شده‌اند. البته هنوز که هنوز است ترکیب خاصی برای این روش در نظر گرفته نشده است. با توجه به این که تزریقات مزوتراپی لاغری یا استفاده از کوچکترین سوزن‌ها انجام می‌گیرد، ممکن است درد یا سوزش در این ناحیه به وجود نیاید.

پزشکان برای این که از این امر مطمئن شوند، ناحیه تحت درمان را با استفاده از بی حس کننده‌های موضعی بی حس می‌کنند. مواد تزریق شده به بافت چربی باعث از بین رفتن مولکول‌های چربی شده و آن‌ها را ذوب می‌کنند. پس از گذشت یک مدت خاص این چربی‌ها از راه کبد و زود از بدن خارج خواهند شد.

خدمات مزوتراپی لاغری موضعی در هروی

خدمات مزوتراپی تنوع زیادی دارند؛ چرا که با استفاده از این روش می‌توان در نواحی مختلف بدن چربی‌ها را از بین برد. بسیاری از افراد که روی زیبایی اندام‌ها و چهره خود حساس هستند، از انجام این روش هراس دارند. توجه داشته باشید که با انتخاب بهترین و معتبرترین کلینیک‌ها می‌توانید نگرانی خود را کاهش دهید. در این جا سوال پیش می‌آید که بهترین کلینیک زیبایی برای مزوتراپی کدام است؟ آیا می‌توان به تمامی کلینیک مزوتراپی لاغری اعتماد کرد؟

در حال حاضر کلینیک‌های زیادی خدمات مزوتراپی را در اختیار شما قرار می‌دهند اما تمامی آن‌ها از اعتبار کافی برخوردار نیستند. بهترین کلینیک‌ها، کلینیک‌هایی هستند که پزشکانی ماهر و باتجربه در آنجا فعالیت دارند. در این مراکز به رضایت بیمار اهمیت زیادی داده می‌شود. بنابراین تمام قوا و ابزارها به کار گرفته می‌شوند تا لاغری موضعی به خوبی انجام شود. شما با انتخاب بهترین کلینیک خدمات لاغری در هروی می‌توانید اعتماد به نفس از دست رفته خود را باز گردانید. افرادی که تجربه مزوتراپی لاغری در این کلینیک‌ها را داشته‌اند، راضی هستند.

خدمات مزوتراپی لاغری موضعی در پاسداران

مزوتراپی لاغری موضعی یکی از روش‌های کم دردسر و پر طرفداری است که در نواحی مختلف کشور خدمات آن ارائه می‌شوند. اگر لاغری موضعی با ورزش یا رژیم غذایی اتفاق نیفتد، مزوتراپی می‌تواند نتایج مطلوبی را در اختیار افراد بگذارد. در بهترین کلینیک‌های مزوتراپی در پاسداران قیمت‌های بسیار مناسبی برای این خدمات در نظر گرفته شده‌اند. در این مراکز از بهترین مواد مزوتراپی لاغری استفاده می‌شود تا فرد له چهره ایده آل خود دست یابد. باسن، کمر، بازو، ران سلولیت و مواردی از این قبیل هستند که در این روش درمان می‌شوند. در کلینیک‌های مربوطه می‌توان از پزشک در مورد مراقبت‌های پس از جراحی نیز راهنمایی‌های لازم را دریافت کرد. پس شما باید ابتدایی‌ترین تمرکز خود را روی انتخاب بهترین مراکز قرار دهید.

5 5

آیشن؛ بهترین کلینیک موضعی لاغری

برای این که لاغری موضعی خود را به بهترین شکل ممکن پیش برید، می‌توانید از خدمات ما در کلینیک آیشن استفاده کنید. آیشن جزو معتبرترین مراکز درمان و زیبایی است که در تهران واقع شده است. این مرکز تمامی ویژگی‌های مطلوبی که برای یک کلینیک منحصر به فرد در نظر گرفته شده‌اند را دارد. پزشکانی که در آیشن فعال هستند، پزشکانی با تجربه و اطلاعات به روز هستند که می‌توانند مزوتراپی برای لاغری موضعی را به خوبی به پایان برسانند. تاثیر مزوتراپی لاغری پس از درمان در این کلینیک بسیار جالب و ایده آل خواهد بود. هزینه‌هایی که در این مرکز برای شما در نظر گرفته شده است، بسیار مناسب است. شما عزیزانی که در رابطه با مزوتراپی برای لاغری ابهام دارید، می‌توانید جهت کسب راهنمایی‌های بیشتر با ما در آیشن در تماس باشید. در ضمن جهت رزرو نوبت نیز می‌توانید از مشاورین ما راهنمایی بگیرید.

سخن پایانی

ما در این مطلب در مورد مزوتراپی برای لاغری موضعی صحبت کردیم. این روش یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای لاغر شدن به شمار می‌آید. افرادی که دوست دارند بدون انجام هزینه برای جراحی و تحمل مشقت‌های این روش‌های پر دردسر لاغر شوند، می‌توانند این روش را برگزینند. قیمت مزوتراپی لاغری شکم، پهلو، ران، باسن، چانه و سایر بخش‌های بدن با توجه به عوامل مختلف تعیین می‌شود. این روش مزایای زیادی را با خود به همراه دارد. شما باید برای بهره مند شدن از این مزایا بهترین کلینیک را انتخاب کنید. در این کلینیک‌ها امپول مزوتراپی لاغری را با بهترین مواد پر می‌کنند. سپس پزشک با مهارتی که دارد، تزریق را انجام می‌دهد. پس نتایج خوبی هم به دست خواهند آمد.

فهرست مطالب

سوالات متداول

شاید برخی از شایعه‌ها باعث شده باشند که شما در میزان تاثیرات این روش درمانی شک کنید. اما جای هیچ نگرانی نیست. مزوتراپی لاغری موضعی یک روش کاملا مطمئن است که سلولیت بدن را از بین می‌برد. در نتیجه عضلات ایفا شده و چربی خود را از دست می‌دهند. به همین دلیل مزوتراپی را یک روش اثر گذار برای لاغری می‌دانند‌

بله، خیلی از افرادی که تا کنون اقدام به مزوتراپی کرده‌اند، به نتایج ایده آبی دست پیدا کرده‌اند. با لاغر شدن اندام‌های مختلف بدن اعتماد به نفس این افراد بهبود پیدا می‌کند.

قیمت مزوتراپی لاغری شکم را با توجه به عوامل مختلف تعیین می‌کنند‌ باید توجه داشت که نسبت به جراحی لیپوماتیک یا لیپوساکشن، هزینه‌های مزوتراپی لاغری بسیار کمتر است. میزان چربی‌های شکم و وسعت ناحیه تحت درمان در افراد منجر به تعیین دقیق این هزینه‌ها خواهد شد.

برای این که یک فرد به بهبودی کامل و لاغری کامل دست پیدا کند، جلسات متغیری را برای او در نظر می‌گیرند. چرا که شرایط جسمی هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. در کل برخی از ۳ تا ۱۵ جلسه و برخی دیگر بین ۶ تا ۱۰ جلسه مزوتراپی می‌شوند تا وزن خود را از دست دهند.

چنانچه پس از انجام مزوتراپی و تکمیل دوره درمان وزن شما افزایش پیدا کند، ممکن است چربی‌های از دست رفته بدن مجددا بازکشت پیدا کنند. بنابراین نمی‌توان گفت که تاثیرات مزوتراپی لاغری موضعی دائمی است. شما باید به رژیم‌های غذایی توجه داشته باشید و تحرک بدنی را از یاد نبرید. در این صورت وزن ایده آل شما حفظ خواهد شد